logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie

knihaAktuality z cestovní kanceláře Bustourist


Návrat ze zájezdu Lago di Garda a okolí se stewardy
Natěšeni na jedno z nejkrásnějších italských jezer, na koupání, na zážitky a na operní představení jsme vyjeli k Lago di Garda. Počasí nás nezradilo, užili jsme si vše co nám zájezd nabízel. Na fotografie se můžete podívat zde ve fotogalerii
Norsko - kolektiv
Začátek července jsme realizovali s kolektivem z Jižních Čech poznávací zájezd se stewardy do Norska. Poznávali jsme nejkrásnější a nejznámější místa, realizovali různé druhy turistiky v překrásné a zapomenuté přírodě, poznávali pestrost krajiny, městeček. Za příjemného počasí jsme se setkali i se soby a losy....Více ve fotogalerii.
Dolomity se stewardy
Dolomity na severu Itálie jsou jedním z nejkrásnějších turistických cílů na světě. Právě zde se stýkají jazykové i historické hranice tří kultur - rétorománské, německé a italské, aby v dokonalém souladu s nádhernou krajinou vytvořily všem návštěvníkům nezapomenutné zážitky. Unikátní krása bělostných nebetyčných vápencových štítů v symbióze s azurovou sytostí horských jezer a k tomu množství malebných vesniček, zachovalých historických památek i míst, kde lze jen tak relaxovat a kochat se krásou okolí. Poznávací zájezd do míst proslulých italskou ležérností a německou precizností nabídne všem účastníkům ty nejhezčí zážitky ve vysokohorské přírodě i v místech, kde se psala evropská historie. Fotografie ze zájezdu můžete shlédnout ve fotogalerii
Kout 4 států
Sice ještě jaro 2017, ale s letním počasím, jsme trávili při poznávání malebných míst v oblasti Bodamského jezera. Navštívili jsme německé Lindau a Kostnici, rakouskou kulturní scénu v Bregenzu, švýcarskou oblast St. Gallen a překrásný horský kanton Graubingen s městy Davos a St. Moritz včetně nenáročné panoramatické turistiky. Závěrem byla procházka v hlavním městě Lichtenštejnska - Vaduzu. Na výlety jsme odjížděli z jednoho místa ubytování v Bludenzu.Více ve fotogalerii.
Berchtesgaden a okolí
Malebný kout národního parku Berchtesgaden, Salzburska a bavorské lokality Chiemsee jsme prozkoumávali na autobusovém zájezdu i s využitím dalších dopravních prostředků - místní autobus na Orlí hnízdo - Kehlsteinhaus, lanovka na vrchol v Ruhpoldingu, loď na ostrov Herrenchiemsee. Kombinovali jsme poznávání překrásné krajiny alpských vrcholků, malebných vesniček i proslulých míst - zámek Herrenchiemsee Ludvíka II. Bavorského a nádherné město Salzburg. Cestou jsme se zastavili i v Linci a části Solné komory. Na cesty jsme vyjížděli z podhorského městečka Golling.Více ve fotogalerii.
Francouzská riviéra se stewardy
Během zájezdu se utvořila výborná parta klientů. Počasí přálo a program jsme dodržovali se vteřinovou přesností. Měli jsme dostatek času na prohlídku měst s průvodcem i na vychutnání přírodních krás. Zájezd byl kombinací poznávání a každodenního koupání. Provoněná příroda, přímořský vzduch, barevnost provensálských vesniček i sestup na dno Grand Canyonu du Verdon zanechají příjemné vzpomínky. Fotografie ze zájezdu si můžete prohlédnout ve fotogalerii
Alsasko
Alsasko - perla východní Francie opředená mnoha legendami a bohatou historií, kde se mísí vliv francouzské elegance a ležérnosti s německou precizností a pořádkem. K návštěvě lákají pitoreskní vinařská města i vesničky s hrázděnými domy, kanály a vysokými věžemi kostelů, kde hnízdí čápi - symbol Alsaska, to vše pod grandiózní kulisou strmých Vogéz. V zájezdu je pamatováno na ochutnávku vynikajících vín, prohlídku světoznámých muzeí, např. automobilového v Mulhouse, největšího francouzského hradu Haut Koenigsburg, města UNESCO Štraburku.Více ve fotogalerii.
Krásy Provence
Během květnového zájezdu Krásy Provence jsme navštívili jednu z nejkrásnějších oblastí Francie. Objevovali jsme krásy velkých měst - Lyon, Avignon, Arles, Orange (vše UNESCO) i kouzelných vesniček s charakteristickou atmosférou. Pestrost a barevnost přírodních krás charakterizovala místa jako vápencové oblasti opuštěného pevnostního města Les Baux de Provence, fotogenické útvary v barevných nalezištích hlinky „Colorado Provencal” a krajiny náhorních planin a výjimečně tvarovaných hlubokých skalních kaňonů říčních toků Cirque de Navacelles. V programu byla také návštěva vesničky Roquefort sur Soulzon ve Francouzském středohoří, kde v jeskynním masivu Combalou zraje nejslavnější francouzský ovčí sýr s modrou plísní. Více ve fotogalerii.
Berchtesgaden - kolektiv
Pro kolektiv pedagogických pracovníků jsme zabezpečovali poznávací zájezd do oblasti Berchtesgaden a okolí. Cestou jsme se zastavili i v Solné komoře (vyhlídka Lichtenberg, Unterach am Attersee), město Berchtesgaden, jezero Königssee s lodní projížďkou ke kostelu sv. Bartoloměje (vyhlídky, turistika). Dále jsme "cestovali" solnými doly v Halleinu a závěr jsme trávili v nádherném městě UNESCO v Salzburgu. Více ve fotogalerii.
Wroclaw a okolí
Sezónu poznávacích zájezdů 2017 jsme zahájili výletem za památkami polské oblasti Dolního Slezka. Celý den jsme se při pěkném počasí procházeli po městě Wroclaw - (Hala Století - UNESCO, Japonská zahrada, Tumský ostrov, historická část s nádherným náměstím Rynek a mnoho dalších míst), stále jsme cestou potkávali mnoho trpaslíků..... Dále jsme poznávali historické stavby v Krzeszově, Swidnici (UNESCO), nádherný zámek Ksiaź se skleníky a květinovou výzdobou, město Kladsko, poutní místo Wambierzyce. Mnoho památek jsme poznávali i na jednom místě - v Minieurolandu. Večer jsme též byli na představení multimediální fontány. Více ve fotogalerii.

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY


Další poznávací zájezdy


 

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT