logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie

knihaAktuality z cestovní kanceláře Bustourist


INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA
Veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA, který se konal ve dnech 8. – 9. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové měl velkou návštěvnost. ve fotogalerii.
Lyžování Rakousko
V době 20. - 25.2.2019 jsme vycestovali do Rakouska a k zimnímu sportování do významné oblasti v okolí Schladmingu. Ze 4 sportovních dnů jsme měli 3 dny krásně, jeden den "sněchově". K výletům jsme vyjížděli z rodinného penzionu ve Forstau, kde bylo tradiční vřelé ubytování s chutnou polopenzí. Více ve fotogalerii.
Autobus 2019
Poznávací zájezdy pro rok 2019 budou zabezpečovány převážně dopravní firmou TAD Trutnov. Autobusy výrobou od roku 2017 a mladší. Více ve fotogalerii.
Zájezdy 2019
11.12.2018 - prodej zájezdů je zahájen
Setkání 2018
V pátek 7.12.2018 se uskutečnilo v kongresovém centru Aldis "Setkání" příznivců cestovní kanceláře, kde jsme vyhodnotili sezonu 2018 a seznámili klienty se zájezdy na rok 2019. Více ve fotogalerii.
Sardinie a Korsika se stewardy
Poslední zájezd roku 2018 nás seznámil se dvěma krásnými ostrovy - Sardinii a Korsikou. Vždy z ubytování na jednom místě jsme vyjížděli za poznáváním rozmanitostí přírodních i historických památek. Kombinovali jsme autobusové výlety s pěší turistikou a poznáním významných měst a letovisek, prostor byl též na odpočinek a koupání.Více ve fotogalerii.
Návrat ze zájezdu Zakarpatská Ukrajina se stewardy
Úspěšný návrat z novinky roku 2018 - zájezdu na Zakarpatskou Ukrajinu. Během poznávacího zájezdu jsme navštívili nejzajímavější místa spojená s bohatou historií této překrásné oblasti včetně míst prvorepublikového Československa. Z hotelového ubytování s místní polopenzí jsme vyjížděli na pestré poznávací okruhy. Více ve fotogalerii.
Savojské Alpy
Měsíc září jsme zahájili poznávacím zájezdem do nejnavštěvovanější části francouzských Alp. Hvězdicovité výlety z jednoho místa ubytování nás seznamovaly s významnými středisky (Grenoble, Chambery, Annecy) a též centry pro letní a zimní turistiku (Chamonix, Chamrousse). Poznávali jsme pestrou architekturu v okolí hor a jezer, čas byl i na výlet lanovkou a pobyt pod horskými velikány. Cestou tam a zpět jsme navštívili i malebná místa oblasti Franche-Comté. Více ve fotogalerii.
Tulln messe
O víkendu jsme navštívili vinařskou oblast v okolí Šatova u Znojma a zahradnický veletrh v Tullnu. Počasí nám moc nepřálo (dešťové přeháňky) ale i tak jsme si zájezd užili. Na fotografie se můžete podívat zde ve fotogalerii.
Kolektiv - Slovensko, Jižní Morava
Pro odborný kolektiv jsme v srpnu zabezpečovali turistický program pri návštěvě Slovenska a Jižní Moravy. Prohlédli jsme lázeňské město Piešťany, hlavní město Slovenska Bratislavu, oblast pískovcových sklepů v Novém Šaldorfu a vše zakončili prohlídkou města Znojmo.více ve fotogalerii.

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY


Další poznávací zájezdy


 

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT