logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie

knihaAktuality z cestovní kanceláře Bustourist


Setkání 2018
Zveme všechny příznivce cestovní kanceláře na "Setkání", které se uskuteční v pátek 7.12.2018 v kongresovém centru Aldis od 16:30 hod. Mimo jiné vás seznámíme s předpokládanými zájezdy na rok 2019
Sardinie a Korsika se stewardy
Poslední zájezd roku 2018 nás seznámil se dvěma krásnými ostrovy - Sardinii a Korsikou. Vždy z ubytování na jednom místě jsme vyjížděli za poznáváním rozmanitostí přírodních i historických památek. Kombinovali jsme autobusové výlety s pěší turistikou a poznáním významných měst a letovisek, prostor byl též na odpočinek a koupání.Více ve fotogalerii.
Návrat ze zájezdu Zakarpatská Ukrajina se stewardy
Úspěšný návrat z novinky roku 2018 - zájezdu na Zakarpatskou Ukrajinu. Během poznávacího zájezdu jsme navštívili nejzajímavější místa spojená s bohatou historií této překrásné oblasti včetně míst prvorepublikového Československa. Z hotelového ubytování s místní polopenzí jsme vyjížděli na pestré poznávací okruhy. Více ve fotogalerii.
Savojské Alpy
Měsíc září jsme zahájili poznávacím zájezdem do nejnavštěvovanější části francouzských Alp. Hvězdicovité výlety z jednoho místa ubytování nás seznamovaly s významnými středisky (Grenoble, Chambery, Annecy) a též centry pro letní a zimní turistiku (Chamonix, Chamrousse). Poznávali jsme pestrou architekturu v okolí hor a jezer, čas byl i na výlet lanovkou a pobyt pod horskými velikány. Cestou tam a zpět jsme navštívili i malebná místa oblasti Franche-Comté. Více ve fotogalerii.
Tulln messe
O víkendu jsme navštívili vinařskou oblast v okolí Šatova u Znojma a zahradnický veletrh v Tullnu. Počasí nám moc nepřálo (dešťové přeháňky) ale i tak jsme si zájezd užili. Na fotografie se můžete podívat zde ve fotogalerii.
Kolektiv - Slovensko, Jižní Morava
Pro odborný kolektiv jsme v srpnu zabezpečovali turistický program pri návštěvě Slovenska a Jižní Moravy. Prohlédli jsme lázeňské město Piešťany, hlavní město Slovenska Bratislavu, oblast pískovcových sklepů v Novém Šaldorfu a vše zakončili prohlídkou města Znojmo.více ve fotogalerii.
Kolektiv - Řecko
V srpnu jsme pro kolektiv zabezpečovali pobytově poznávací zájezd do Řecka. Ubytování bylo na Chalkidiki, v řeckém středisku Skala Fourka, v apartmánech Venus.Mimo odpočinku u moře a bazénu jsme podnikali pěší výlety po okolí, navštívili středisko Kasandria, absolvovali lodní výlet a poznávali překrásný kout Posidi. Více ve fotogalerii.
Krakow a Zakopane se stewardy
Pohodový zájezd bez nočních přejezdů. Navštívili jsme Osvětim II - Birkenau, Krakow, solné doly ve Wieliczce, Debno, hrad Niedzica, horské středisko Zakopane, hřeben Gubalowka i Oravský hrad při cestě zpět. Nechybělo koupání v aquaparku a polodenní výlet do polských Tater. Fotogalerii ještě doplníme, možno sledovat zde.
Norsko se stewardy
Koncem července jsme realizovali poznávací zájezd do nejkrásnějších míst severské země - Norska. Za nádherného letního počasí jsme při zájezdu bez nočních přejezdů poznávali rozdílnou severskou přírodu, její překrásné hory, ledovce, zapomenutá údolí, fjordy.... Měli jsme čas na turistiku v panenské přírodě, v místech, kde vládnou trollové. Navštívili jsme i malebná turistická centra včetně velkých měst a zajímavých muzeí.Více ve fotogalerii.
Návrat ze zájezdu Lago di Garda se stewardy
V červenci jsme poznávali přírodní i umělecké krásy v okolí největšího italského jezera Lago di Garda. Zájezd byl bez nočních přejezdů, ubytování a polopenze na jednom místě v italském hotelu. Vyjížděli jsme do malebných městeček u jezera - Malcesine, Limone, Sirmione, na vrcholek Monte Baldo s krásnými výhledy, poznávali jsme i prostředí u jezera Lago d Iseo. Seznámili jsme se s překrásnými historickými památkami měst Verona a Brescia. Vrcholem bylo večerní představení opery Giuseppe Verdi - Aida, které se konalo ve slavné antické aréně ve Veroně. Fotografie ze zájezdu najdete zde ve fotogalerii

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY


Další poznávací zájezdy


 

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT