logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie

knihaAktuality z cestovní kanceláře Bustourist


Morava - Slovácko
Novinkou letošního roku byl i poznávací hvězdicový zájezd Morava - Slovácko. Z hotelu s podávanou polopenzí jsme se seznamovali se Slováckem a jeho lidovou architekturou, zvyky a tradicemi. Navštívili jsme Velehrad, Buchlov, Strážnici, Lednici, Lešnou, Petrov – Plže s areálem vinných sklepů, Zlín s expozicí Princip Baťa a Zoo Lešnou. Poznávali jsme i část Slovenska - Bradlo s monumentem M. R. Štefánika a Piešťany, největší slovenské lázně. Více ve fotogalerii.
Dolomity
Vrátili jsme se z nádherného poznávacího zájezdu do Dolomit. Ubytování jsme byli na jednom místě a vyjížděli do okolí. Počasí nám přálo, ve vyšších polohách jsme si užili i sněhu. Na fotografie ze zájezdu se můžete podívat do fotogalerie
Wachau - údolí Dunaje
Červnový zájezd se věnoval krásám v povodí evropského veletoku řeky Dunaj. Cestou jsme prohlídli Český Krumlov a mnoho památek na rakouské straně, Schlögen - nádherný meandr řeky, farní kostela v Kefermarktu, poutní místo Dolních Rakous - bazilika Maria Taferl, zámek Artstetten a.d. Donau, letní reprezentační sídlo císařské rodiny. Hlavně ale Wachau (UNESCO) s Melkem - nejvelkolepější klášter a Dürnstein - nejfotografovanější část Wachau. Podívali jsme se i do Pasova – bavorského města na soutoku tří řek. Více ve fotogalerii.
Maďarské termály
V konci května proběhl zájezd Maďarské termály, kde z jednoho místa ubytování a s maďarskou polopenzí jsme vyjížděli za poznáním jihovýchodní části Maďarska, jeji krás a termálních bazénů. Jeden den byl věnován výjezdu do Chorvatska a koupání ve Slovinsku.Více ve fotogalerii.
Krásy Provence - jednotlivci
V polovině května jsme navštívili jednu z nejkrásnějších oblastí Francie - Provence. Hvězdicové výlety nám ukazovaly barevnost a pestrost tohoto překrásného místa. Kromě mnoha dalšího jsme pobývali v kouzelných vesničkách a v krásné přírodě,v červených skálách „Colorado Provencal“, u Pont du Gard – římského akvaduktu, v Lyonu, Avignonu, Arles, Orange i ve vinařské oblasti – Châteauneuf-du-Pape. Více ve fotogalerii
Krásy Provence - kolektiv
Pro kolektiv Tábor - Písek jsme zabezpečovali poznávací zájezd do Francie - Provence. Za velmi pestrého počasí jsme poznávali pestrost a rozmanitost toho vyhlášeného francouzkého regionu. Více ve fotogalerii.
Západní Čechy
Začátkem května jsme poznávali oblast Západních čech - lázeňská střediska a příhraničí. Hvězdicovité výlety z jednoho místa, hotelová polopenze, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Frant. Lázně, Soos rezervace – scenérie bahenních sopek, muzeum Jana Bechera s ochutnávkou, Boží Dar s Ježíškovou poštou, Cheb s hrázděnými domy a německý Oberwiesenthal a Waldsassen. Více ve fotogalerii.
Návrat ze zájezdu Barcelona a okolí
Zájezd pro kolektiv s návštěvou Avignonu, Nimes, Girony, Figueres, Lloret de Mar, Montserrat, Barcelona. Fotografie ze zájezdu ke shlédnutí ve fotogalerii
INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA
Veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA, který se konal ve dnech 8. – 9. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové měl velkou návštěvnost. ve fotogalerii.
Lyžování Rakousko
V době 20. - 25.2.2019 jsme vycestovali do Rakouska a k zimnímu sportování do významné oblasti v okolí Schladmingu. Ze 4 sportovních dnů jsme měli 3 dny krásně, jeden den "sněchově". K výletům jsme vyjížděli z rodinného penzionu ve Forstau, kde bylo tradiční vřelé ubytování s chutnou polopenzí. Více ve fotogalerii.

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY


Další poznávací zájezdy


 

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT