logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie

knihaAktuality z cestovní kanceláře Bustourist


Návrat ze zájezdu Zakarpatská Ukrajina se stewardy
Úspěšný návrat z novinky roku 2018 - zájezd na Zakarpatskou Ukrajinu. Během poznávacího zájezdu jsme navštívili nejzajímavější místa spojená s bohatou historií této překrásné oblasti včetně míst prvorepublikového Československa. Z hotelového ubytování a místní polopenzí jsme vyjížděli na pestré poznávací okruhy. Více ve fotogalerii.
Savojské Alpy
Měsíc září jsme zahájili poznávacím zájezdem do nejnavštěvovanější části francouzských Alp. Hvězdicovité výlety z jednoho místa ubytování nás seznamovaly s významnými středisky (Grenoble, Chambery, Annecy) a též centry pro letní a zimní turistiku (Chamonix, Chamrousse). Poznávali jsme pestrou architekturu v okolí hor a jezer, čas byl i na výlet lanovkou a pobyt pod horskými velikány. Cestou tam a zpět jsme navštívili i malebná místa oblasti Franche-Comté. Více ve fotogalerii.
Tulln messe
O víkendu jsme navštívili vinařskou oblast v okolí Šatova u Znojma a zahradnický veletrh v Tullnu. Počasí nám moc nepřálo (dešťové přeháňky) ale i tak jsme si zájezd užili. Na fotografie se můžete podívat zde ve fotogalerii.
Kolektiv - Slovensko, Jižní Morava
Pro odborný kolektiv jsme v srpnu zabezpečovali turistický program pri návštěvě Slovenska a Jižní Moravy. Prohlédli jsme lázeňské město Piešťany, hlavní město Slovenska Bratislavu, oblast pískovcových sklepů v Novém Šaldorfu a vše zakončili prohlídkou města Znojmo.více ve fotogalerii.
Kolektiv - Řecko
V srpnu jsme pro kolektiv zabezpečovali pobytově poznávací zájezd do Řecka. Ubytování bylo na Chalkidiki, v řeckém středisku Skala Fourka, v apartmánech Venus.Mimo odpočinku u moře a bazénu jsme podnikali pěší výlety po okolí, navštívili středisko Kasandria, absolvovali lodní výlet a poznávali překrásný kout Posidi. Více ve fotogalerii.
Krakow a Zakopane se stewardy
Pohodový zájezd bez nočních přejezdů. Navštívili jsme Osvětim II - Birkenau, Krakow, solné doly ve Wieliczce, Debno, hrad Niedzica, horské středisko Zakopane, hřeben Gubalowka i Oravský hrad při cestě zpět. Nechybělo koupání v aquaparku a polodenní výlet do polských Tater. Fotogalerii ještě doplníme, možno sledovat zde.
Norsko se stewardy
Koncem července jsme realizovali poznávací zájezd do nejkrásnějších míst severské země - Norska. Za nádherného letního počasí jsme při zájezdu bez nočních přejezdů poznávali rozdílnou severskou přírodu, její překrásné hory, ledovce, zapomenutá údolí, fjordy.... Měli jsme čas na turistiku v panenské přírodě, v místech, kde vládnou trollové. Navštívili jsme i malebná turistická centra včetně velkých měst a zajímavých muzeí.Více ve fotogalerii.
Návrat ze zájezdu Lago di Garda se stewardy
V červenci jsme poznávali přírodní i umělecké krásy v okolí největšího italského jezera Lago di Garda. Zájezd byl bez nočních přejezdů, ubytování a polopenze na jednom místě v italském hotelu. Vyjížděli jsme do malebných městeček u jezera - Malcesine, Limone, Sirmione, na vrcholek Monte Baldo s krásnými výhledy, poznávali jsme i prostředí u jezera Lago d Iseo. Seznámili jsme se s překrásnými historickými památkami měst Verona a Brescia. Vrcholem bylo večerní představení opery Giuseppe Verdi - Aida, které se konalo ve slavné antické aréně ve Veroně. Fotografie ze zájezdu najdete zde ve fotogalerii
Návrat ze zájezdu Lombardie a Piemonte se stewardy
Poznávací zájezd do překrásné oblasti Itálie. Z ubytování s hotelovou polopenzí na břehu jezera Lago di Maggiore jsme vyjížděli za poznáním malebných městeček v okolí různých jezer, projížděli jsme se lodí a navštívili i nejkrásnější ostrov Isola Bella, zavítali do horské oblasti pod horou Monte Rosa, prohlédli i velkoměsto Miláno, udělali zastávku i v italské části Švýcarska. Na fotografie ze zájezdu se můřete podívat do fotogalerie
Wachau - údolí Dunaje
Poznávací zájezd - Wachau - údolí Dunaje seznamoval s velmi zajímavými místy u největšího evropského toku . Cestou jsme se zastavili v Českém Krumlově, poznali Kefemarkt s nádherným deskovým oltářem, Kerchsbau - památník koněspřežky, poutní místo Maria Taferl, Zwettl - Hunderwasserovu fontánu, Artstetten - hrobku Habsburků. Dominantní byly zastávky u Dunaje, Schlögen - dunajský meandr, bavorské město Pasov, část Dunaje Wachau - UNESCO, klášter v Melku, malebné město Dürnstein, historická Kremms. Více ve fotogalerii.

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY


Další poznávací zájezdy


 

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT