logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie


Vídeň jednodenní

mapka zajezdu

Číslo zájezdu : NK31

 • nechte se inspirovat různými možnostmi jednodenního zájezdu do Vídně
 • dle přání zajistíme i další témata

Španělská jezdecká škola

Odjezd z Hradce Králové cca ve 4.30 hod, příjezd do Vídně k zámku Hofburg. Účast na ranním tréninkovém programu Španělské jezdecké školy, který je doprovázen hudbou. Spanische Hofreitschule je jediná škola na světě, kde se provádí klasická drezůra koní. Trénink probíhá ve vymezené dny, vždy dopoledne od 10:00 do 12:00 hod, návštěva je libovolně dlouhá (max. však 2 hod). Prohlídku pro skupinu je třeba předem objednat, vstupné není zahrnuto v ceně zájezdu. Odpolední program libovolný, naplánujeme ho dle Vašeho přání – klasická prohlídka města, odpoledne strávené v zahradách zámku Schönbrunn nebo v zábavním parku Prater. Předpokládaný návrat do 23:00 hod.

zámek Schönbrunn

Odjezd z Hradce Králové cca v 5:00 hod, příjezd do Vídně. Procházka historickým centrem Vídně a prohlídka nejznámějších pamětihodností – Nová Radnice, Burgtheater, zámek Hofburg, pěší zóny Kohlmarkt a Graben, Stephansdom, Opera atd. Odpoledne strávené v letním sídle Habsburků – zámku Schönbrunn, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Původní lovecký zámeček, dnes rozsáhlý barokní zámek, má více než 1600 místností. Návštěvníci mohou obdivovat místnosti, které obývala Marie Terezie nebo František Josef I. a jeho manželka Sisi. Nádherné francouzské a anglické zahrady doplňuje nejstarší ZOO na světě, bludiště, Gloriette, skleníky, kašny apod. Prohlídku interiérů zámku pro skupinu je třeba předem objednat, vstupné není zahrnuto v ceně zájezdu. Předpokládaný návrat do 23:00 hod.

zábavní park Prater

Odjezd z Hradce Králové cca 5.00 hod, příjezd do Vídně. Procházka historických centrem Vídně a prohlídka nejznámějších pamětihodností – Nová Radnice, Burgtheater, zámek Hofburg, pěší zóny Kohlmarkt a Graben, Stephansdom, Opera atd. Odpoledne krátká zastávka u obytného domu Hudertwasserhaus, nejproslulejší moderní památky Vídně. Následně osobní volno v zábavním parku Volksprater. Park byl založen již v roce 1766, pyšní se množstvím nejrůznějších adrenalinových atrakcí pro děti i dospělé, kterým dominuje obří kolo Riesenrad. Vstup do parku je zdarma, platí se jednotlivé atrakce (1 – 10 EUR). Předpokládaný návrat do 23:00 hod.

budovy OSN - UNO City

Nabídka pro školská zařízení a to nejen pro základní a střední školy, ale také pro univerzity. Navštivte dopoledne vybranou atraktivitu města Vídeň a odpoledne historické centrum (popřípadě Schönbrunn). Vídeň je třetím největším sídlem OSN. Jedná se o prohlídku areálu budov OSN, která je zajištěna s místním průvodcem (+ video projekce).

Historické muzeum Vídně

Nabídka pro školská zařízení a to nejen pro základní a střední školy, ale také pro univerzity. Navštivte dopoledne vybranou atraktivitu města Vídeň a odpoledne historické centrum (popřípadě Schönbrunn). vhodné pro výuku dějepisu, občanské nauky či médií. Půldenní návštěva muzea, kde je zaznamenána historie Vídně.

Spalovna města Vídeň - Spittelau

Nabídka pro školská zařízení a to nejen pro základní a střední školy, ale také pro univerzity. Navštivte dopoledne vybranou atraktivitu města Vídeň a odpoledne historické centrum (popřípadě Schönbrunn). toto mimořádné umělecké dílo je vyhledávanou turistickou atrakcí. Hundertwasserova výzdoba spalovny symbolizuje symbiózu mezi technikou, ekologií a uměním. Prohlídka s přednáškou s místním průvodcem.

Čistírna odpadních vod

Nabídka pro školská zařízení a to nejen pro základní a střední školy, ale také pro univerzity. Navštivte dopoledne vybranou atraktivitu města Vídeň a odpoledne historické centrum (popřípadě Schönbrunn). 2,5 hodinová prohlídka nejmodernější čistírny odpadních vod v Evropě společně s videoprojekcí.

Cena zahrnuje

 • Cena pro skupinu je orientační. Konečná cena závisí na požadovaných službách, počtu osob apod. Vstupy nejsou v ceně.
 • Kalkulace zahrnuje dopravu autobusem pro 47 osob, průvodce, cestovní pojištění,pojištění CK proti úpadku. Dvě osoby zdarma.
 

Cena : 29 000,- KčLíbí se Vám tento zájezd ? Podpořte nás na Facebooku

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY

Další poznávací zájezdy pro kolektivy


Proč cestovat s CK Bustourist ?

 • specializujeme se na poznávací zájezdy a s jejich organizací máme dlouholeté zkušenosti
 • v naší nabídce najdete zájezdy čistě poznávací i pobytově-poznávací
 • nabízíme řadu zájezdů bez nočních přejezdů
 • služby stewardů jsou Vám k dispozici po celou dobu zájezdu (během i mimo jízdy v autobusu)
 • ceny všech zájezdů se stewardy jsou kompletní, bez dalších povinných příplatků
 • naši klienti se pravidelně vrací, což, jak doufáme, svědčí o jejich spokojenosti
 • všech klientů si vážíme a snažíme se o individuální přístup
 • zajišťujeme kompletní služby; starosti se zajištěním dovolené můžete nechat na nás

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT